Årsmøtet 2016:

Husk årsmøtet i kveld

Alle våre medlemmer inviteres til ordinært årsmøte i Sportsklubben Brann.

Annonse:

Årsmøtet avholdes torsdag 5. mars 2020. Vi starter klokken 18.00 og årsmøtet finner sted i Brannbørsen. Benytt inngang 9 i Sparebanken Vest-tribunen og gå til Brannbørsen i 3. etasje.

For å ha stemmerett må man være fylt 15 år og hatt gyldig medlemskap i minst én måned.

Dagsorden blir i henhold til klubbens lover.

Forslag som skal behandles på årsmøtet må være sendt til styret senest to uker før årsmøtet, altså innen 20. februar. Benytt epostadresse [email protected] til daglig leder Vibeke Johannesen dersom du ønsker å melde inn forslag til årsmøtet.

Fullstendig sakliste og andre nødvendige saksdokumenter, inkludert forslag til årsmøtet, blir gjort tilgjengelige for medlemmene på Brann.no senest én uke før årsmøtet.

Faktura for innbetaling av kontingent blir i disse dager sendt til alle medlemmer, på epost der dette er registrert. Ta gjerne kontakt med oss på [email protected] dersom du ikke har mottatt faktura innen 7. februar.

Annonse fra Eliteserien: