Nyheter
oktober 2026
-
21. oktober 2026Her er laget til kampen mot Fyllingsdalen A-lag kvinner
Brann møter Fyllingsdalen i første hinder på veien til et nytt cupgull. Kampen har avspark kl. 18.00 på Varden Amfi, og her får du laget og troppen!
-
21. oktober 2026Før kampen: Fyllingsdalen-Brann A-lag kvinner
Det er cup igjen! Fyllingsdalen er vår første motstander i norgesmesterskapet 2026/2027. Kampen spilles på Varden Amfi onsdag 21. oktober klokken 18:00 og sendes på direktesport.no og TV 2 Play.
-
21. oktober 2026Her er troppen som reiser til Litauen A-lag herrer
Brann spiller tidenes første bortekamp i seriespillet i Conference League. Kauno Zalgiris er motstander i Litauen og Brann har med seg 22 spillere i troppen.
-
20. oktober 2026– En beslutning jeg har tatt med tungt hjerte
Aksel Bergo har valgt å gi seg som leder for Brann-Akademiet.
-
20. oktober 2026Sikre deg en kampbrukt drakt fra Europa-kvelden mot PAOK A-lag herrer
Kampen der Brann slo PAOK 3–2 og tok seg til Conference League kan nå bli en del av din samling. Draktene fra kampen er lagt ut på auksjon hos MatchWornShirt.
-
20. oktober 2026Dette skjer på kampdag: Den første av tre «cupfinaler» A-lag kvinner
Tre kamper gjenstår av Toppserien. Vinner Brann alle, kommer gullet hem. Her er hva som skjer før, under og etter lørdagens kamp mot Vålerenga på Stadion.
-
20. oktober 2026Legger opp: – Evig takknemlig A-lag kvinnerVideo
Cecilie Redisch Kvamme (31) legger fotballskoene på hyllen og har spilt sin siste kamp for Brann.
-
19. oktober 2026Spenning i toppen – kommer gullet hem? A-lag kvinner
Toppserien går inn i en utrolig spennende avslutning av sesongen. Lørdag klokken 14.00 kommer Vålerenga til Brann Stadion, og da trenger jentene våre hele Bergen på tribunen.
-
19. oktober 2026Medieinformasjon: Brann til Litauen A-lag herrer
Torsdag spiller Brann borte mot Kauno Žalgiris i seriespillet av Conference League og søndag venter Lillestrøm i Eliteserien. Her er medieprogrammet for uken.
-
18. oktober 2026Tap i Oslo A-lag herrer
Brann kom under to ganger, og måtte se Vålerenga beholde alle poengene i Oslo.