Slik blir cupfinalehelgen i Oslo

Brann møter AAFK i cupfinalen på Ullevaal søndag 6. september kl. 14.00. Her er oversikt over alt som skjer for Brann-supportere som tar turen østover, eller som har bosatt seg på østsiden av fjellet.

Annonse:

Til helgen samles tusenvis på Ullevaal stadion for å se Brann mot AAFK i cupfinalen. Oppladningen til cupfinalen starter allerede lørdag når Carls i Oslo åpner dørene for Brann-supporterne. Alt ligger med andre ord til rette for en nydelig Brann-helg i hovedstaden.

Informasjon om billetter til finalen, både VIP og ordinære plasser, finner man her.

Brann er fortsatt ubeseiret i Toppserien i år, og på veien til finalen er Sogndal (5–1), Fana (3–0), Lyn (2–0) og Viking (3–0) slått ut.

Program for helgen
 

Lørdag 5. september

  • 17.00: Cupfinalefest på Carls i Oslo. Dørene åpner 17.00, klokken 18.00 vises Eliteserie-kampen mellom Brann og Lillestrøm på storskjerm. Laget kommer og mer informasjon om programmet vil komme nærmere dagen, men sett av kvelden. Les mer her.

Søndag 6. september

  • 00.00: Bataljonen har satt opp buss som går fra Bergen ved midnatt og tar deg til Oslo gjennom natten. Tar man bussen rekker man også å få med seg Eliteserie-kampen til Brann mot Lillestrøm på Stadion lørdag kveld. Les mer og kjøp bussbillett her.
  • 11.00–14:00: Brann Fanshop på Ullevaal Stadion er åpen. Her kan man sikre seg cupfinale-skjerf, cupfinale gensere og t-skjorter, i tillegg til drakter.
  • 11.30–13.30: Stor Fanzone med mange aktiviteter utenfor Ullevaal. Fotballdart, ansiktsmaling, glitterstasjon, shoot-out, negldesign og mye mer! Det blir også grilling av pølser, frukt og drikketilbud.
  • 12.00: VIP-inngangen åpner. 
  • 13.40: Artisten Emma opptrer på Ullevaal. 
  • 14.00: Avspark, Brann mot AAFK på Ullevaal Stadion. 
Annonse fra Eliteserien: