Bli med på cupfinalefest på Carls

Oppladningen til cupfinalen blir i år en Brann-fest på Carls! Her samler vi Brann-supportere både i salen og på scenen.

Annonse:

Endelig cupfinale igjen! Dagen før dagen blir det Brann-fest på kulturarenaen Carls på Carl Berners plass. Det vil være åpent fra klokken 17.00 til klokken 01.00, så dette blir et naturlig samlingspunkt hvor man kan være hele dagen. 

Carls er et hus i flere etasjer med fem ulike rom – perfekt for å bevege seg rundt, møte folk og mingle. Brann har fått tilgang til hele huset denne dagen, inkludert uteservering. Og det er meldt sol!

Kapasiteten er på 1000 personer. Vi skulle gjerne hatt plass til ti ganger så mange, men i en helg der Oslo koker av aktivitet, er vi svært glade for å ha sikret et så bra lokale.

Hovedsalen med scene har plass til 550 personer samtidig. Når det er program fra scenen, vil lyd og bilde bli speilet i alle rommene i huset – ingen trenger å gå glipp av noe. Det selges også pizza og annen mat på stedet.

Det vil selvsagt også være salg av Brann-produkter i lokalet

Dette skjer på cupfinalefesten: 

Showet starter ca. 19.30, og Remi Taule leder oss gjennom kvelden.

  • Laget kommer!
  • Tor Endresen spiller et par låter - selvsagt med Nystemten først
  • Christoffer Schjelderup skal være så tidig som bare han kan være
  • Ole Soo kommer innom! Får vi han til å hoppe? 
  • DJ Bendik spiller musikk fra klokken 17.00 
  • Johannes Fjeldstad, vokalist i Hvitmalt Gjerde og Fangst, kommer innom for å spille noen Brann-låter!
  • ... og en hemmelig gjest! 

Billettsalget starter mandag 4. mai klokken 12.00! 

Lenke til billettsalget vil komme senere. 

Det er 18-års aldersgrense, og det er ikke mulig med vergeordning. Det er derfor dessverre ikke mulig for barn denne kvelden. 

PS: Man må ha billett for å komme inn på Carls denne dagen.

Annonse fra Eliteserien: