Utviklingsavdelingen

Nyheter

Brann 2 - Loddefjord 3-1: Håkon Lorentzen

Siste nytt om laget

Les mer

Ledere og trenere

Trenere U-avdeling 2015

Her finner du oversikt over trenere

Les mer

Brann 2

G19 2015: forsidebilde

Her finner du oversikt over spillere

Les mer

Guttelaget

G16 2015 forsidebilde

Her finner du oversikt over spillere

Les mer

Småguttelaget

Småguttelaget frontbilde 2014

Her finner du oversikt over spillere

Les mer

Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer
P   Name S P
1
team logo
Rosenborg 8 19
2
team logo
Odd 8 17
3
team logo
Molde 8 17
4
team logo
Strømsgodset 8 14
5
team logo
Brann 8 14
6
team logo
Lillestrøm 8 13
7
team logo
Haugesund 8 13
8
team logo
Viking 8 13
9
team logo
Sarpsborg 08 8 12
10
team logo
Tromsø 8 9
11
team logo
Sogndal 8 8
12
team logo
Aalesund 8 7
13
team logo
Bodø / Glimt 8 7
14
team logo
Vålerenga 8 6
15
team logo
Stabæk 8 4
16
team logo
Start 8 4
P   Name S P
1
team logo
Levanger 5 13
2
team logo
Kongsvinger 5 10
3
team logo
Sandefjord 5 10
4
team logo
Kristiansund 5 10
5
team logo
Åsane 5 8
6
team logo
Sandnes Ulf 5 8
7
team logo
Raufoss 5 7
8
team logo
Bryne 5 6
9
team logo
Ranheim 5 6
10
team logo
KFUM 5 6
11
team logo
Hødd 5 5
12
team logo
Mjøndalen 5 5
13
team logo
Jerv 5 5
14
team logo
Strømmen 5 4
15
team logo
Ullensaker... 5 2
16
team logo
Fredrikstad 5 1
P   Name S P
1 Tromsdalen 4 12
2 Finnsnes 4 12
3 Follo 4 9
4 Grorud 4 9
5 Skeid 4 7
6 Tromsø II 4 6
7 Oppsal 4 5
8 Kjelsås 4 4
9 Stabæk II 4 4
10 Ullern 4 4
11 Alta 4 3
12 Senja 4 3
13 Harstad 4 2
14 Mo 4 0
P   Name S P
1 Elverum 4 12
2 Brattvåg 4 10
3 Nardo 4 10
4 Nybergsund 4 7
5 Stjørdals-... 4 6
6 Strindheim 4 6
7 Brumunddal 4 6
8 HamKam 4 5
9 Rosenborg II 4 4
10 Byåsen 4 4
11 Gjøvik-Lyn 4 3
12 Hønefoss 4 2
13 Tynset 3 0
14 Molde II 3 0
P   Name S P
1 Vålerenga II 4 10
2 Fana 4 10
3 Nest-Sotra 4 9
4 Florø 4 8
5 Lørenskog 4 7
6 Vidar 3 6
7 Fyllingsda... 4 5
8 Sola 4 5
9 Egersund 4 4
10 Vard 4 3
11 Stord 4 3
12 Førde 3 2
13 Frigg 4 2
14 Lysekloster 4 0
P   Name S P
1 Kvik Halden 4 9
2 Fram 4 9
3 Asker 4 9
4 Arendal 4 8
5 Notodden 4 8
6 Tønsberg 4 7
7 Pors Grenl... 4 6
8 Odd II 4 6
9 Strømsgods... 4 6
10 Bærum 4 4
11 Vindbjart 4 4
12 Ørn Horten 4 3
13 Moss 4 1
14 Flekkerøy 4 0
P   Name S P
1 Lillestrøm 6 16
2 Stabæk 5 12
3 Avaldsnes 5 12
4 Kolbotn 4 10
5 Røa 5 7
6 Trondheims... 5 7
7 Arna-Bjørnar 5 7
8 Klepp 5 6
9 Sandviken 5 4
10 Medkila 5 4
11 Vålerenga 5 1
12 Urædd 5 0

Partnere