Live kampsenter

Kamper fra:

UEFA Europa League

Dinamo Moskva
v
PSV
Krasnodar
v
Everton
Feyenoord
v
Standard Liège
Rijeka
v
Sevilla
Wolfsburg
v
Lille
Sparta Praha
v
Young Boys
Slovan Bratislava
v
Napoli
Dynamo Kyiv
v
Steaua Bucureşti
AaB
v
Rio Ave
Guingamp
v
PAOK
Dinamo Minsk
v
Fiorentina
Lokeren
v
Metalist
Trabzonspor
v
Legia Warszawa
Zürich
v
Borussia M'gladbach
Villarreal
v
Apollon
HJK
v
Club Brugge
Torino
v
København
Asteras Tripolis
v
Partizan
Tottenham Hotspur
v
Beşiktaş
Astra
v
Salzburg
Celtic
v
Dinamo Zagreb
Estoril
v
Panathinaikos
Saint-Étienne
v
Dnipro Dnipropetrovsk
Internazionale
v
Qarabağ

3. divisjon

Tollnes
v
Re

Treningskamp

Lech Poznań
v
Jarota Jarocin
19:00
2014-10-02
Tollnes Stadion KG
3. divisjon
Denne kampen har ikke startet
16:00
2014-10-02
Treningskamp
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stadion Letzigrund
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Camp El Madrigal
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Sonera Stadium
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stadio Olimpico di Torino
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stadio Theodoros Kolokotronis
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
White Hart Lane
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stadionul Marin Anastasovici
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Celtic Park
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
17:00
2014-10-02
Arena Khimki
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Estádio António Coimbra da Mota
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stade Geoffroy-Guichard
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
21:05
2014-10-02
Stadio Giuseppe Meazza
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Stadion Feijenoord
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Stadion Kantrida
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
18:00
2014-10-02
Stadion Kuban'
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
VOLKSWAGEN ARENA
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Generali Arena
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Štadión Pasienky
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
NSK Olimpijs'kyj
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Nordjyske Arena
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Stade du Roudourou
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Borisov Arena
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Daknamstadion
2014/2015
Denne kampen har ikke startet
19:00
2014-10-02
Hüseyin Avni Aker Stadyumu
2014/2015
Denne kampen har ikke startet

Velg kamp fra listen til venstre

  • Lag
  • Live Match Centre
  • Live statistikk
  • Mål

Det er ingen data for denne kampen

27 september 2014
Play Video

Dette praktmålet sendte Brann til finalen

Fredrik Heggland, Joachim Soltvedt og Håkon Lorentzen var involvert da sistnevnte ble matchvinner og sendte Brann til finalen i junior-NM.

27 september 2014
Play Video

Kjetil Lone klar for sin andre strake cupfinale

I 2013 vant han junior-NM med Fyllingsdalen - i 2014 vil Brann-trener Kjetil Lone gjenta suksessen med Branns juniorlag. Se intervjuet med treneren etter semifinale-triu...

27 september 2014
Play Video

Heggland om sin enorme prestasjon

Fredrik Heggland tok med seg ballen fra egen banehalvdel og slå den målgivende pasningen til Håkon Lorentzens matchvinner-scoring.

27 september 2014
Play Video

Lorentzen sendte juniorlaget til cupfinalen!

Se intervju med matchvinner Håkon Lorentzen som scoret kampens eneste mål da Brann slo Rosenborg og gikk til finalen i NM G19 Telenor Cup.

Første Forrige
1 2 3
Siste (267)

Live kampsenter

  • Dinamo Moskva
    K.O. 17:00
    PSV
  • Krasnodar
    K.O. 18:00
    Everton
  • Feyenoord
    K.O. 19:00
    Standard Liège
  • Rijeka
    K.O. 19:00
    Sevilla
  • Wolfsburg
    K.O. 19:00
    Lille
  • Sparta Praha
    K.O. 19:00
    Young Boys
  • Slovan Bratislava
    K.O. 19:00
    Napoli
  • Dynamo Kyiv
    K.O. 19:00
    Steaua Bucureşti
  • AaB
    K.O. 19:00
    Rio Ave
  • Guingamp
    K.O. 19:00
    PAOK
  • Dinamo Minsk
    K.O. 19:00
    Fiorentina
  • Lokeren
    K.O. 19:00
    Metalist
  • Trabzonspor
    K.O. 19:00
    Legia Warszawa
  • Zürich
    K.O. 21:05
    Borussia M'gladbach
  • Villarreal
    K.O. 21:05
    Apollon
  • HJK
    K.O. 21:05
    Club Brugge
  • Torino
    K.O. 21:05
    København
  • Asteras Tripolis
    K.O. 21:05
    Partizan
  • Tottenham Hotspur
    K.O. 21:05
    Beşiktaş
  • Astra
    K.O. 21:05
    Salzburg
  • Celtic
    K.O. 21:05
    Dinamo Zagreb
  • Estoril
    K.O. 21:05
    Panathinaikos
  • Saint-Étienne
    K.O. 21:05
    Dnipro Dnipropetrovsk
  • Internazionale
    K.O. 21:05
    Qarabağ

Partnere